Araba Markaları

Hyundai

Güney Kore menşei olan Hyundai 1947 yılında kurulmuştur. Dünyanın en büyük otomobil firmalarından birisi olan Hyundai kurulduğu tarihten günümüzde çok yaygın olarak tercih edilmektedir. Özellikle Avrupa ve Amerika pazarında söz sahibi haline gelmiştir. 1997 yılında ülkemizde de ticari faaliyetlere başlamış ve kısa sürede çok sayıda kişiye ulaşmıştır. Araçların dayanıklı ve yüksek performansa sahip olması tercih nedenlerini oluşturuyor. Ayrıca uygun fiyatlara Hyundai modellerini bulmakta mümkündür. Sıfır Hyundai otomobil fiyatlarına sayfamızda çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnşaat şirketi olarak kurulmuş olmasına rağmen hızlı bir değişim süreci ve gelişimle birlikte otomobil sektörüne geçiş yapmıştır. Güney Kore’nin en büyük firmaları arasında yer alır ve otomobil piyasasında en büyük firmalar arasında gösterilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Hyundai Modelleri

Ülkemizde ve dünya Hyundai markasının çok sayıda modeli yoğun talep görmektedir. Bu modeller arasında Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai Elentra, Hyundai Tuscon, Hyundai i20 Coupe, Hyundai i20 Active, Hyundai Getz, Hyundai i30, Hyundai i30 CW, Hyundai Santa Fe, Hyundai Elentra, Hyundai H-100 Kamyonet modelleri yoğun talep görüyor. 2017 Hyundai fiyat listesini de sayfa üzerinde görebilirsiniz. Bu modellerin hepsi ülkemizde satışa sunulmuş durumdadır. Hyundai araçları son derece konforlu ve lüks bir donanıma sahiptir. SUV model olarak piyasaya sunulan Hyundai Tuscon çok sayıda kişinin hayalini süslemeye devam ediyor. Özellikle üstün tasarımı ve güçlü motoru en çok cezbeden özellikleri. Diğer SUV modellere göre daha az yakıt tüketimi yapması da ayrı bir avantaj olarak gösteriliyor.

Hyundai Otomobil Fiyatları

Hyundai otomobiller genel olarak uygun fiyatlı olarak bilinir. Fiyatları ise araçların özelliklerine ve hacimlerine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle hatcback tarzı araçlar piyasa sürüldüğü için daha ekonomik fiyatlara almak mümkündür. Sıfır Hyundai fiyatlarını güncel olarak sayfada görebilirsiniz. Markanın genellikle sıfır otomobilleri tercih edilir böylece daha yüksek performans ve sorunsuz bir kullanım sağlanmış olunur. Marka her zaman kalitesini ve güvenilirliğini koruduğu için araçların değeri çabuk kaybolmaz ve böylece ikinci el piyasası da her zaman hareketli olmaktadır.

 • 2017 i10

  2017 i20

  2017 Accent Blue

 • 2017 i30

  2017 Tucson

  2015 ix35

 • 2015 i40

  2015 Santa Fe

  2017 Yeni Elantra