Araba Markaları

Honda

1948 yılında Japonya Tokyo’da açılan Honda fabrikasıyla üretime başlanmıştır. Motorun son derece kaliteli ve dayanıklı olması nedeniyle bu markaya ait araçlar tüm dünya genelinde çok tutulmuştur. “Rüyaların Gücü” sloganıyla piyasaya hızlı bir giriş yapan Japon üreticisi hem sıfır km araçlarda hem de ikinci el araba satışlarında çok yoğun bir talep görmektedir. Honda hem motosiklet hem de araba üreticisi olarak piyasada kabul görmüş bir firmadır. Güçlü ve dayanıklı motor yapısı nedeniyle çok sayıda alanda bu motorlar kullanılıyor. Honda markası adı altında gemi, tekne, jeneratör, çim biçme makileri gibi çok etkin alanlarda bu firmaya ait motorlar kullanılmaktadır. Sıfır Honda fiyatlarını sayfamızdan güncel olarak takip edebilirsiniz.

Honda Otomobil Modelleri

Sektöre motosiklet üretimi ile girse de zaman içerisinde firma hızlı bir şekilde otomobil üretimine yönelmiştir. Yüksek satışlar ve yoğun talep sonrasında firma kısa sürede tüm dünya genelinde söz sahibi haline geldi. Ülkemizde ve dünya en popüler modeller Honda City, Honda Jazz, Honda İntegra, Honda CR-Z, Honda HR-V, Honda S500, Honda S600, Honda S800 ve Honda Odyssey modelleridir. Bu modellere ait Honda fiyat listesini sayfamızda bulabilirsiniz.

Honda Fiyatları

İlk çıkış tarihinden günümüzde hızlı bir yükseliş sürdüren Honda firması günümüzde en çok tercih edilen markalar arasındadır. Satışa sunduğu otomobillerinin çok dayanıklı olması ve yüksek performans sunması kullanıcılarının memnuniyetini sağlamaktadır. Son teknoloji entegre edilerek servis edilen araçlarda istenen tüm donanımlar yer alıyor. 2017 model Honda fiyatlarına da sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir araba hangi özellikler bulunması gerekiyorsa Honda markasına ait tüm modellerde bu özellikler vardır. Honda araç özellikleri ve geniş servis ağıyla araç sahiplerine tam bir hizmet sunmaktadır. Bir araç satın alırken çok sayıda açıdan değerlendirmek gerekir. Aracın özellikleri, yakıt, servis ağı, yedek parça durumu gibi çok sayıda durumu değerlendirmekte fayda vardır. Ülkemizde Honda serilerinin Sedan ve Hatchback modelleri en çok tercih edilenleridir. Ailenin yapısına göre Sedan ya da Hathback kullanımı yapılır. Şehir içinde daha rahat hareket etmek isteyenler ve park sorunu yaşamak istemeyenlerin tercihi genellikle Honda CivicHatcbackler olmaktadır.

    2017 Yeni Civic sedan

    2017 yeni CR-V