Araba Markaları

Ford

Amerikan firması olan Ford 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulmuştur ve dünya genelinde bir çağın başlangıcı olarak kabul ediliyor. Ford markasının piyasaya girmesinden sonra insanların yaşantıları büyük ölçüde değişmiştir. Otomobilin sektöründe yeni bir anlam kazandırılmış ve insanların daha konforlu ulaşımı sağlanmıştır. Bu markanın seri üretime geçmesinden sonra sosyal denge olumlu yönde değişmiştir. Çeşitli araçların üretimiyle birlikte hızlı ve konforlu ulaşımın ilk adımları atılmaya başlamıştır. Zaman içerisinde Ford üretimini hızlandırmış ve çeşitlendirmiştir. Ayrıca farklı ve üstün özelliklere sahip yeni araçların piyasaya sürülmesiyle birlikte marka bu sektörde tek el haline gelmeye başlamıştır. Günümüzde bile Ford markası piyasanın en üstünde yer almaktadır gerek sıfır araç gerekse ikinci el araçlarda çok büyük bir paya sahiptir. Ülkemizde çok popüler olan markanın çok sayıda modeli bulunuyor. Bu modeller arasında Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Fiesta modelleri bir adım öndedir. Bu modeller ülkemizde en çok satılan araçlar arasında yer alıyor. Gerek sedan gerek hatchback gerekse stationwagon türleri de yoğun talep görüyor. 2017 Fiat otomobil fiyatlarını sayfamızda görebilirsiniz.

 

Ford Modelleri

Tüm dünya genelinde çok sayıda fabrikası bulunan Ford markasının çok sayıda modeli bulunmaktadır. Ford Fiesta, Fiesta ST, B-Max, ST-Line, Focus, Focus ST, Focus RS, C-MAX, Grand C-MAX, Kuga, Mondeo, S-MAX, Galaxy, Edge, Mustang, Ford GT binek otomobil modelleridir. Ticari modeller olarak da TourneoCourier, Tourneo Connect, Transit Courier, Transit Connect, Transit, Transit Custom, TourneoCustom, Ranger modelleri yer alıyor. Bu modeller arasında en çok tercih edilenleri Fiesta, Mondeo ve Focus modelleridir. Markanın araçları son derece dayanıklı ve performans sahibidir. Her türlü ihtiyaca yönelik araç bulmak mümkündür. Bu araçların hepsinin ortak özelliği son derece güvenli olmasıdır. Lüks ve gösterişli araba arayanların ilk tercihi ise Ford Mustang olmuştur son dönemde bu araca yönelik yapılan yatırımlar sonrasında hızlı bir yükseliş sağlamıştır. Ford Mustang GT serisi konfor ve tasarım arayanların ilk tercihi haline geldi.

 

Ford Fiyatları

En güncel sıfır Ford modellerine ait fiyatları sayfamızda bulabilirsiniz. Her türlü sıfır araca yönelik fiyat listeleri sayfamızda yer almaktadır. Hayalinizdeki araca kavuşmak için sayfamız size yeter de artar.

 • 2017 Fiesta

  2017 B-Max

  2014 Ecosport

 • 2017 Focus hatchback

  2017 Focus sedan

  2017 C-Max

 • 2017 Grand C-Max

  2017 yeni Mondeo

  2017 Mustang