Araba Markaları

Dacia

1966 yılında kurulan Dacia şirketi bu yıllarda çok popüler olmasa son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Geniş hacimli ve uygun fiyatlı otomobilleriyle adından söz ettiren firmanın araçları ülkemizde de yoğun talep görüyor. Romanyalı firmanın Dacia, Duster, DaciaLogan ve DaciaSandero modelleri yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Performans ve fiyat açısından çok uygun olması kısa sürede firmanın büyümesini sağlamıştır. Fiyatına göre üstün özelliklere sahip olması da konfor arayanlar için bir avantaj haline geldi. Araçların çoğu geniş iç hacimli ve yüksektir. 1999 Yılında Renault bünyesinde üretim faaliyetlerini sürdürmeye başlamış ve bu dönemden sonra üretim konusunda hızlı bir ivme kazanmıştır.

 

Dacia Modelleri ve Fiyatları

Dacia MCV, DaciaLoganPick-Up, DaciaLogan Van, DaciaDuster, DaciaSolenza, DaciaLodgy, DaciaDokkerDaciaSandero, DaciaLogan, DaciaDuster, Dacia 1100, Dacia 1300, Dacia 1302, DaciaLodgy, modelleriyle hizmet vermeye davam eden firmanın sıfır araçlarının fiyatlarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. İkinci el Dacia almak yerine sıfır araç almak çok daha mantıklıdır. Fiyatları son derece uygun olduğu için hiçbir masraf yapmaya gerek kalmadan yeni araç sahibi olabiliyorsunuz. İkinci el fiyatları da çok uygundur ancak bu fiyat aralığı aracın modeline, yaşına, motorun durumuna, hasar ve hacme göre değişiklik gösterir. 2017 Model Dacia araçlara yönelik en güncel fiyatlara sadece sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz sürekli güncellendiği için güncel fiyat listeleriyle en uygun otomobillere anında ulaşabiliyorsunuz.

 

Dacia Adının Doğuşu

Romanya kurulan Dacia’nın kelime anlamı da bu bölgeden gelmektedir. Romanya’nın eski adı Dacia’dır ve markanın ismi de buradan gelir. Daica’nın Romanya başta olmak üzere Kolombiya, Fas ve İran’da da fabrikaları bulunuyor. Dacia markasının tercih edilmesinin çok sayıda nedeni başta sınıfının en uygun fiyata sahip araçlarından olması, ekonomik yakıt tüketimi ve geniş iç hacmine sahip olması çok cazip hale getiriyor. Sıfır Km Dacia fiyatlarını ve kampanyaları sayfamızdan takip edebiliyorsunuz. Dacia modelleri arasında son dönemde en çok isminden söz ettiren model olan DaciaSanderoStepway özellikleri ve tasarımı nedeniyle çok fazla tercih ediliyor.

 • 2016 Sandero

  2017 Sandero Stepway

  2017 Duster

 • 2017 Lodgy

  2017 Dokker

  2017 Dokker Stepway

 • 2017 Logan MCV