Araba Markaları

Alfa Romeo

Son dönemde hızlı bir yükselişe geçen marka ürettiği otomobillerin üstün tasarımlarıyla adından çokça söz ettirmeye başladı. 1910 yılında kurulan firma Milano’da motor üretimiyle piyasa girdikten sonra kısa süre içerisinde otomobil üretimine geçiş yapılmıştır. Özel tasarımı ve kişiselleştirilebilen detayları sayesinde ortaya çok gösterişli otomobiller çıkarılmaktadır. Görsel özelliğin yanında araçlardaki üstün performans da tutkunlarını çok fazla etkilemektedir. Spor araba konusunda piyasadaki üstünlüğüne koruyan markanın çok sayıda modeli vardır. Alfa Romeo GT, Alfa Romeo 156, Alfa Romeo 147, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo155, Alfa Romeo Brera, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo Mito, Alfa Romeo Spider, Alfa Romeo 8c Compeizione şirketin ürettiği arabalardır. Bu araçlara ait 2017 fiyat bilgilerini ve özelliklerini sayfamızda bulabilirsiniz.
 

En Çok İlgi Gören Modeller

Markanın çok sayıda aracı yoğun talep görmektedir. Model tercihlerini belirleyen en önemli faktör ise fiyat aralıklarıdır. Daha üstün özelliklere ve performansa sahip araç sahibi olmak isteyenler yüksek Alfa Romeo araba fiyatlıları tercih etmektedir. Modellere baktığımızda ise en çok Alfa Romeo Giulietta, Alfa Rome Mito ve Alfa Romeo 4c modellerinin tercih edildiğini görebiliriz. Hatchback ve spor otomobil almak isteyenler için çok şık tasarımlara sahip araçlarda mevcuttur. Şirket teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak muhteşem tasarımlara ve üstün özelliklere sahip araçlar üretmeye devam ediyor. 2017 Model araçlarda da en son teknolojiye sahip konfor, güvenlik ve performans yer almaktadır. Alfa Romeo 4C’nin spider ve coupeversiyonları son dönemde yoğun ilgi görüyor.
 

Alfa Romeo Giulia

Sedan segmentinde yer alan Giulia üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. 2016 yılında tanıtıldıktan sonra kısa sürede yoğun ilgi gördü. Ülkemizde sınır sayıda satışa sunulan otomobilde etkiliyi bir tasarım bulunmaktadır. Güçlü motor, yüksek performans ve geniş iç hacmiyle çok sayıda kişinin hayali haline geldi. Sayfamızda Alfa Romeo markasına ait sıfır araçların fiyat listesini bulabilirsiniz. Araçlara ait özellikler ve güncel fiyatlarla sayfamız üzerinden merak ettiğiniz araçları yakından takip edebilirsiniz. Araçlarda en çok aranan özelliklerin başında üstün performans ve şık bir tasarım gelir. Alfa Romeo’da bu özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

  • 2017 MiTo

    2017 Yeni Giulietta