Araba Markaları

Citroen

Fransız firması olan Citroen son dönemlerde yaptığı atılımlar adından çok fazla söz ettirmeye başladı. Daha zarif ve gösterişli otomobillerin yanı sıra yüksek performansın da araçlarda yer almasıyla birlikte birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. Fransa’nın en iddialı otomobil markası olan Citroen hızlı gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Son teknolojinin otomobillerde kullanılmasıyla yeni model araçların çok dikkat çekici özellikleri sahip olduğunu görebilirsiniz.

 

Geçmişten Günümüze Citroen

Fransız şirketi Citroen 1919 yılında hayata geçirilmiştir ve hızlı bir şekilde seri üretime geçilmiştir. Markanın çift açı şeklinde yapılmış anlamı Fransız ordusunda yer alan çavuş rütbesini ifade etmektedir. C ve D Serileriyle piyasada yer alan şirket ülkemizde de hızlı bir yükselişe geçti.

 

Citroen Modelleri

Dünya genelinde Citroen denildiğinde ilk akla gelen seri C serileri olur ancak son dönemlerde de DS serisi de çok dikkat çekmeye başladı. En popüler Citroen modelleri Citroen C3, Citroen C4 ve Citroen C5 olarak bilinir. Bunların dışında Citroen C1, Citroen C2, Citroen C3 Picasso, Citroen C4 Picasso, C4 Cactus, C5, C- Elysee, DS3, DS4, DS5, Nemo, Berlingo, Saxo, Xsara, Ax, Bx, Xantia, Zx Modelleri de piyasa görülmektedir. Bu modellerin çoğunda sıfır üretim yoktur genellikle C serisi ve DS serisinin üretimi devam ediyor. Citroen C4 ve Citroen C5 ile Citroen C Elysee hem ülkemizde hem de dünya genelinde yoğun talep görmektedir. Süper Mini sınıfında yer alan Citroen C3 de küçük araba isteyenler için çok idealdir bunun dışında hatchback, sedan ve coupe seçeneklerinin bulunduğu Citroen C4 de konfor ve performans arayanlar için çok uygundur. DS Serisi otomobiller ise en çok zarif ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Dış görünüme çok önem verenlerin ilk tercihleri arasında DS Serisi araçlar vardır.

 

Citroen Sıfır Otomobil Fiyatları

Dünyada söz sahibi markalar arasında yer alan Fransız firması Citroen’nin sıfır araç fiyatlarını sayfamızdan güncel olarak takip edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan fiyatlar sürekli güncel tutulduğu için fiyat karmaşası yaşamazsınız. Sıfırı üretimi olan tüm otomobillerin güncel fiyatları sayfamızda yer alıyor.

  • 2017 C-Elysee

    2017 Yeni Citroen C3

    2017 C4 Cactus

  • 2017 C4

    2016 C5