Araba Markaları

Mazda

Geç dönemde otomotiv sektörü içerisine dahil olmasına rağmen hızlı bir büyüme yakalayarak diğer büyük markalarla rekabet etme başarısını göstermiştir. Mazda 1940 yılından sonra üretimine başladı ancak üstün teknolojisi ve kararlı üretim politikası nedeniyle diğer tüm markaları yakalamayı ve üst sıralarda yer almayı bildi. Japon üreticisi olmasının da büyük bir avantajını kullandı.

Japon ekonomisine de büyük bir katkı sağlayan marka bu güveni tüm dünyaya yaymayı başardı. Günümüzde ürettiği otomobillere baktığımızda ne kadar büyük bir ilerleme kaydettiklerini de görebiliyoruz. Sıfır Mazda fiyatları sayfamızda güncel olarak paylaşmaktadır burada fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Mazda sektöre ilk olarak motor üretimiyle girmiştir 1920 yılında Japonya’da kurularak motor üretimini başladı. Yaklaşık 20 yıl sonra ise kendi markası altında otomobil üretimine geçiş yapmıştır. Mazda ismini bilgelik ve zeka tanrısı Ahura Mazda’dan almıştır. Ahura Mazda Pers kültüründen çok önemli biri olarak bilinir. Amblemi de beyaz kartalı simgelemektedir. Mazda’nın geçmişten günümüzde ürettiği tüm otomobiller şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Tasarımın yanı sıra güçlü motor ve dayanıklı bir yapıya sahip olması da tercih nedeni olmuştur. 2017 Model Mazda fiyatları için sayfamızı mutlaka takip etmelisiniz. Mazda RX-7 ve CosmoSport modelleri tüm dünyada çok büyük yankı getirmiştir. Özellikle tasarımları ve şık görünümleri nedeniyle bir dönem herkesin gözdesi olmuştur.

Mazda Fiyatları ve Modelleri

Mazda fiyatları için sayfamızdan yararlanabilirsiniz bu markaya ait araçların fiyatları özellikleri ve hacmine göre farklılık göstermektedir. Günümüzde en çok tercih edilen ve sıfır olarak sunulan modeller. Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX, Mazda CX-5, Mazda CX-3, Mazda MX-5, Mazda 2, Mazda 323, Mazda 626, Mazda 5, Mazda 121, Mazda 929, Mazda B Serisi, Mazda CX-9, Mazda Lantis, Mazda MPV, Mazda Premacy, Mazda RX, Mazda Xedos modelleridir. Mazda firmasının spor otomobilleri her dönemde çok beğenilmiştir. Günümüzde de üretilen spor otomobilleri çok konuşulmaya devam ediliyor. Manuel ve otomatik vitesli araçlar arasında belli bir fiyat farkı vardır aynı şekilde benzin ve dizel seçenekleri arasında da belli bir fiyat farkı bulunur.

 

  • 2015 2 Hatchback

    2017 3 Hatchback

    2017 3 Sedan

  • 2017 CX-3