Araba Markaları

BMW

BWM dünyanın en sağlam ve güçlü araçlarının başında gelmektedir. Güvenilir Alman markası olan bu firma her yıl yüz binlerce araç piyasaya sürüyor. Otomobil piyasasının söz sahibi firmalarından olan BMW konfor arayanların ilk tercihi haline geldi.

Bu markaya ait araçların tutkunları her yıl düzenli olarak yeni modelleri yakından takip ediyorlar. 2017 model BMW araçları hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamızda 2017 yani sıfır BMW modellerinin fiyatlarını da görebiliyorsunuz. Otomobil için genel beklentiler vardır bunlar performans, dayanıklılık, konfor ve tasarım bu özelliklerin hepsini bu marka altında bulabiliyorsunuz. BMW markası geçmişten günümüze her zaman zirvede yer almayı başarmıştır. Alman kalitesinin yanı sıra son teknolojiyi de kullanmaları nedeniyle otomobil severlerin gözdesi haline geldi. BMW’nin açılımı BayerischeMotorenWerke’dir ve bu marka 1916 yılında faaliyete geçmiştir. Kuruluş amacı savaş uçağı motoru üretmek olsa da zamanla otomobil üretimine geçiş yapılmıştır. Marka adını dünyaya “Gerçek Sürüş Keyfi” sloganı ile duyurmuştur. Tam anlamıyla sürüş keyfini yaşamak isteyenler BWM ile yola çıkmaktadır. RollsRoyce ve Mini markaları da BMW şirketi tarafından piyasaya sürülüyor.

 

BMW Modelleri ve M Power Modelleri

Alman markası geçmişten günümüze çok sayıda model hizmete sunmuştur. Bunlar BMW 1 Serisi, BMW 3 Serisi, BMW 5 Serisi, BMW 6 Serisi, BMW 7 Serisi, BMW X3, BMW X5, BMW X6i ve BMW Z bu markanın en çok tercih edilen modelleridir. Power Modeller yani spor otomobiller olarak da BMW M2 Coupe, BMW M4 Cabrio, BMW M5 Sedan öne çıkmaktadır.

 

BMW Markası ve Teknoloji - Bmw Fiyat Listesi

BMW teknolojiyi en iyi kullanan otomobil firmalarından birisidir. Kendi icatlarının yanı sıra piyasaya sürülen üstün özellikleri de anında otomobillere entegre etmektedir. Hibrit ve elektrikli araç teknolojisini hayata geçiren ilk firmalardan birisidir. BWM İ3 ve BMW  İ8 üstün özellikleriyle ve son teknolojileriyle dikkat çekiyor. Geleceğin teknolojisini şimdiden otomobil severlere sunan firmadan beklentiler de çok büyük. BMW firmasına ait sıfır otomobillerin fiyatlarını ve özelliklerini sayfamızda bulabilirsiniz. 2017 Model araçların fiyatları için sayfamızı yakından takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

Bayerische Motoren Werke AG yani "Bavyera Motor Fabrikaları A.Ş", Alman, otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet üreticisidir. Ayrıca, Mini ve Rolls-Royce, otomobil şirketlerinin de sahibidir. Çalışan sayısı 107.539 dur. Sadece motorsporlarına özel BMW M'i de bünyesinde bulundurmaktadır. Şirketin sloganı olan 'sheer driving pleasure' Türkçe'de "Gerçek Sürüş Keyfi" anlamına gelmektedir.. Bu sloganla, BMW araçlarının sahip olduğu ünlü Alman teknolojisini ve firmanın AR-GE'deki kendine olan güveni vurgulamaktadir.

1, 3, 4, 5, 6, 7 serileri ile binek, X1, X3, X5 ve X6 serileri ile de SUV segmentinde yer alan BMW araçlarının ortak karakteristiği başarılı sürüş dinamikleri olarak karşımıza çıkmaktadır. BMW sahip olduğu lüks marka algısına başarılı motor, şanzıman, aktarma ve yürüyen aksam teknolojileri ile destek vererek Mercedes ve Audi gibi premium markalarla olan rekabatini sürdürmektedir.

  • 2017 1 Serisi

    2017 2 Active Tourer

    2017 X1

  • 2017 3 Serisi

    2017 X3

    2017 X5