Araba Markaları

Mercedes

1926 yılında Karl Benz tarafından kurulan Mercedes firması dünyanın en büyük markaları arasında yer alıyor. Alman kalitesi ve dayanıklılığı tüm dünyaya duyuran ve ispatlayan marka günümüzde de en prestijli firmalardan birisi olarak gösterilmektedir. Almanya’nın Stutgard kentinde kurulan marka kısa sürede kendini ispatlamayı başarmıştır.

Sektöre girdiği günden beri hızlı bir yükseliş gösteriyor gerek araçların üstün özellikleri gerekse de çok dayanıklı olmaları nedeniyle her kesimin gözdesi durumundadır. Farklı model ve farklı özelliklerde üretimi devam eden otomobiller ülkemizde de yoğun talep görüyor.  Araçlarda yer alan yıldız ambleminin mucidi de Karl Benz olmaktadır. Stilize edilerek araçların üzerine yerleştirilen bu yıldız markayla birlikte çok büyük bir prestij kazandırmıştır. Bugün Mercedes ve amblemi tüm dünyada çok büyük bir anlam ifade etmektedir. 2017 Model Mercedes fiyatlarını sayfamızda görebilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Mercedes Modelleri

Mercedes markasının hemen her sınıfa yönelik modeli bulunmaktadır. Cabrio, SUV ve sedan modelleri çok fazla tercih ediliyor. Mercedes fiyatları da araçların özelliklerine ve sınıflarına göre değişiklik gösterir. Bu markaya yönelik en çok tercih edilen modeller.

Mercedes A Serisi, Mercedes B Serisi, Mercedes E Serisi, Mercedes S Serisi, Mercedes C Serisi, Mercedes CLA Serisi, Mercedes CLS, Mercedes SLC, Mercedes GLA Serisi, Mercedes GLC, Mercedes GLE, GLS, GLK. Mercedes Vito, GL Serisi, Mercedes Vaneo, Viano, Citan ML, SL, SLK, 190 Serisi, 200 Serisi, 300 Serisi, 500 Serisi, CL, CLC, CLK, G Serisi ve R Serisi araçlardır. Bu markaya ait tüm araçlar genellikle tasarımlarıyla ön plandadır. Ayrıca güçlü ve uzun ömürlü motorları, dayanıklı olmaları ve geniş servis ağı nedeniyle tercih sebebi haline gelmişlerdir. Son dönemde popüler hale gelen araç ise Mercedes SUV modelleri olmuştur. Geniş ve yüksek olmaları nedeniyle bu konforu yaşamak isteyenlerin ilk tercihini oluşturuyor. Bu markaya ait tüm araçlar son derece konforludur özellikle koltuklarının son derece kaliteli ve rahat olması markayı her zaman öne çıkarmıştır. 4*4 seçenekleri arasında Mercedes G, Mercedes GLE, Mercedes GLS, Mercedes GLA seçenekleri vardır.

  • 2017 A

    2017 B

    2017 CLA

  • 2017 C

    2015 GLK

  • 2017 GLC

  • 2017 Yeni E