Araba Markaları

Kia

1940 Yılında açılan Kia fabrikasıyla birlikte otomobil üretimin ilk adımları atılmıştır. Güney Kore otomotiv üreticilerinden biri olan marka kısa sürede hızlı bir büyüme sağlamıştır. 1944 yılında otomobil üretimine başlanmış ve kısa sürede tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır. Otomobil kullanıcıları Kia markasına yönelik çok büyük bir güven duymaktadır. Son derece dayanıklı ve araçların performanslarının yüksek olması nedeniyle tercih sebebi haline gelmiştir. Kia markası adı altında sunulan tüm modeller çok ekonomiktir ve herkesin aradığı özelliklere de sahiptir. 2017 Kia fiyat listesini sayfamızda bulabilirsiniz. Günümüzde üretimlere baktığımızda araçların çok şık bir tasarıma sahip olduğunu da görebilirsiniz.

Bu durum teknolojiyi iyi kullanmakla alakalıdır. Otomotiv sektöründe üst sıralarda yer almak için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmak gerekiyor. Kia firması da son teknolojiyi ürettiği araçlara entegre etmiş durumdadır. Bugün otomobilleri incelediğimizde son donanımın yanında üstün performansında olduğunu görebiliyor. Gerek motor gücü gerek aksesuar gerekse de yakıt tüketimi gibi çok sayıda alanda üst sıralarda yer almaktadır. Sıfır Kia otomobil fiyatları için sayfamıza göz atmanız da yeterli olacaktır. Ülkemizdeki genel beklenti yüksek performans, konfor, şık bir tasarım, az yakıt tüketimi ve uygun fiyatlardır. Tüm bu özellikleri Kia markasında bulabiliyorsunuz. Marka 1998 yılında Hyundai Daimler tarafından satın alındıktan sonra çok büyük bir çıkış yakalamıştır. Markanın en çok tutulan modelleri ise Kia Rio, Kia Sportage ve Kira Sorento olmaktadır.

 

En Çok Tutulan Kia Modelleri

Kia markasının son dönemde yaptığı atılımla birlikte tercihle bu yönde şekillenmeye başlamıştır. Özellikle büyük ve geniş araçlara yönelik ilgi çok arttı. Kia satışlarına baktığımızda en büyük markalar bir rekabet içerisinde olduğunu görebiliyoruz. Ülkemizde en çok tercih edilen Kia Modelleri Kia Rio, Kia Cerato, Kia Spehia, Kia Picanto, Kia Cee’d, Kia Venge, Kia Sorento, Kia Magentis, Kia Sportage, Kia K2500 ve Kia K2700 modelleridir. Kia 2017 fiyat listesi de sayfa günce olarak yer alıyor. Uygu fiyatı, geniş ve yüksek olması nedeniyle son dönemin gözdesi Kia Sportage olmuştur. Üstün özelliklere sahip bu aracı ekonomik fiyatlara almak mümkün

    2017 Rio sedan

    2017 CEE\'D

  • 2015 Optima

    2017 Sorento

  • 2017 Yeni Sportage