Araba Markaları

Audi

Alman şirketi olan Audi’nin ürettiği her araç dünya çapında bir yankı yapmaktadır. Audi marka araçlar ülkemizde olduğu gibi tüm dünya genelinde çok yoğun bir ilgi görüyor. Konforlu olması ve yüksek performans sunması nedeniyle bu markaya duyulan güven çok yüksektir. Audi firması ilk olarak 1899 yılında kurulmuştur kelime anlamı olarak da “dinle” anlamına gelir. Volkwagen ile benzer özellikleri vardır. Model yükseltmek isteyenler genellikle Volkwagen aldıktan sonraki ilk tercihleri Audi markası olmaktadır. Otomobillerde Alman markalarına büyük bir güven vardır özellikle dayanıklılık ve kalite konusunda kendilerini ispatladıkları için yoğun talep görürler. Otomobilde marka her şeyi belirler bu piyasanın en üstünde duran markalarından birisi de Audi olmaktadır. Bu markaya ait araçlardan birine sahip olduğunuzda hiç değer kaybetmeden aracınızı tekrar satabilir ya da model yükseltebilirsiniz.

 

Audi Markasına Ait Modeller

Audi markasını dört halkadan oluşan ambleminden kolayca tanıyabilirsiniz. Bu halkalar genel olarak Audi, Horch, Wanderer ve Horch markalarını temsil eder. Audi markasının hatcback, sedan, SUV, coupe tarzında çok sayıda modeli bulunudr. Audi A1, Audi, A3, Audi A4, Audi A5, AudiA6, Audi A7, Audi A8, Audi TT, Audi RS5, Audi S3, Audi S5, Audi RS5, Audi RS6, Audi RS7, Aydi A8L, AudiS8, Audi Q3, Audi Q5, AudiQ7, Audi A2, AudiTTS, Audi R8 V10, Audi 80, Audi 100, Audi Q2 modelleri vardır. Audi fiyat listesinin detaylarını iç sayfalarda görebilirsiniz.

 

Sıfır Audi Otomobil Fiyatları

Dünyada en çok satılan otomobiller arasında yer alan Audi markasına ait modelleri ve fiyatları sayfamız üzerinde bulabilirsiniz. Audi modelleri arasındaki fiyatlar araçların özelliklerine değişiklik göstermektedir. Hayalinizdeki Audi marka araca sahip olmak için özellikleri ve fiyatları sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz Audi tasarım harikası olarak bilinir ve çok sağlam olmasıyla da dünya çapında ün sahibi olmuştur. Üstün özelikler, ileri teknoloji ve yüksek performans arayanların ilk tercihi Audi olur. Az yakıt tüketimi sağlayan modeller, yüksek performans ve konfor arayanlar için çok çeşitli modeller üretilmiştir. 2017 model Audi’lerin güncel fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Hayaliniz için ilk adımı bizimle atın.

Audi Türkiye Durumu

Audi ülkemizde Doğuş Otomotiv grubu tarafından temsil edilmektedir. Son dönemlerde Audi'nin yakalamış olduğu başarının arkasında bu firmanın uyguladığı stratejilerin etkisini görmek mümkündür. Audi 2012 yılında ülkemizde 13.720 adet araç satışı gerçekleştirerek 2011 yılına göre satışlarda %13,7'lik bir artış sağlamayı başarmıştır. Mercedes ve BMW gibi rakipleriyle ciddi bir mücadele içerisine giren Audi, Mercedes'i geride bırakırken BMW'yi geçmeyi başaramadı. 
 

    2017 Yeni A3 Sportback

    2017 Yeni A3 Sedan

  • 2017 Q3

    2017 A4

    2017 A6

  • 2017 Q2