27.10.2014 15:46:05

 • YENİ RENAULT MASTER 60.450 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA TÜRKİYE’DE SATIŞTA

  YENİ RENAULT MASTER 60.450 TL

  Hafif ticari araç ürün gamını büyük oranda yenileyen Renault, yeni Master modelini, iki farklı motor seçeneği ve minibüs, otobüs versiyonları ile Türkiye’de pazara sunuyor. Yeni Master kamyonet 60.450 TL ve panelvan 63.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarken, Ekim ayında Maxxi Korumalı olarak 48 ay 66.000TL’ye kadar 0.89, Maxi Korumasız ise 0.99 kredi fırsatı sunuluyor.

   

  Yeni Master, Türkiye’de, tamamı 2,3 litre hacminde, Energy dCi 125 ( Turbo dizel motor 125bg - 310Nm ) ve yeni Energy dCi 165 Twin Turbo Stop&Start (Çift Turbolu dizel motor 165 bg - 360Nm ) olmak üzere 2 farklı motor seçeneği ile sunuluyor. Yeni Master'da elektronik denge programı (ESP), yol tutuş desteği (Extended Grip), yokuş kalkış desteği, römork savrulma önleyici, devrilme önleyici, adaptif yük kontrolü ve geniş açılı geri görüş aynası gibi donanımlar standart olarak sunuluyor. Önden çekişli veya arkadan itişli olmak üzere iki farklı aktarma seçeneği bulunan yeni Master, panelvan, şasi kabin, platform kabin, sac kasa kamyonet, kapalı kasa kamyonet, minibüs ve otobüs versiyonları ile geniş ürün gamına sahip. Uzun yol taşımacılığı ve üstyapı uygulamaları için, arkada tek tekerlekli 17m3 panelvan versiyonu da artık sunulmayabaşlanan yeni Master, Fransa Batilly’de üretiliyor.

  · 3 farklı uzunluk (L2,L3,L4), 2 farklı yükseklik (H2,H3), önden çekiş veya arkadan itişli (tek veya çift arka teker)

  · 2 farklı azami yüklü ağırlık:3,5 ton ve 4,5 ton

  · Frigorifik ürün yelpazesi: Frigorifik panelvan ve frigorifik kamyonet

   

   

  Yeni Master'da MacPherson-tipi ön süspansiyon düzeneği ile birlikte kullanılan ön ve arka viraj denge çubuğu güvenli sürüş imkanı veriyor. Yeni Master’ın Twin Turbo versiyonlarında, elektro-hidrolik direksiyon bulunuyor. Bu sayede düşük hızlarda aracın direksiyonunu çevirirken daha az efor harcanıyor ve manevralar daha hassas gerçekleştirilebiliyor.

  Yeni Master’ın kabininde yer alan, hem pratikler hem de araca tamamen entegre olan saklama gözleri 150 litrelik toplam hacimleri ile dikkat çekiyor. Standart olarak radyo, Mp3-Çalar, USB bağlantısı, Bluetooth®, eller serbest telefon fonksiyonlarını içeren yeni Master’ın multimedya sisteminde ses sistemi direksiyon üzerinde bulunan kumanda aracılığı ile kontrol edilebiliyor ve sürücünün tercihleri ekranda gösteriliyor. Opsiyonel olarak sunulan premium multimedya sistemi ise bu özelliklere ek olarak, Carminat TomTom® navigasyonu içeriyor. Navigasyon ekranının baş üstünde yer alması ve sola ya da sağa döndürülebilmesi sayesinde ön panelde ilave saklama gözleri için yer açılmış oluyor.

   

  Yeni Master’ın sürücü koltuğu ileri/geri 110cm ayarlanabiliyor ve 410 mm’lik koltuk minderi yüksekliği sayesinde özellikle uzun yolculuklarda binek otomobile benzer bir sürüş pozisyonu elde edilebiliyor. Aracın kabini son derece konforlu ve uzun boylu sürücüler için son derece rahat. Ayrıca sürücü koltuğu, sırtlık eğim ayarı, bel destek ayarı ve başlık ayarı özellikleri ile de donatılmış durumda.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • 19.04.2019 23:28:20

  Ford ve Mahindra’dan Gelişmekte Olan Ülkeler İçin Yeni SUV

 • 19.04.2019 21:08:30

  Volkswagen Elektrikli Otomobillerin Pilleri Uzun Ömürlü Olacak