06.11.2018 22:05:31

 • Mercedes E-Serisi All-Terrain güncelleniyor

  Mercedes E-Serisi All-Terrain güncelleniyor

  2020 E-Serisi prototipini bu kadar erken görmek şaşırtıcı, zira beşinci nesil 2016’da piyasaya çıkmıştı. Güncellenen modeldeki stil değişiklikleri de aynı derecede sürpriz oldu. 2020 E-Serisi station prototipinin ön ve arka kısımlarında önemli güncellemeler bulunuyor.

   

  Şimdi Mercedes aynı güncellemeleri E-Serisi All-Terrain için de yapıyor. Model Avrupa’da 2017 yılının Ocak ayında çıkmıştı. Bu da firmanın sadece iki yaşındaki bir modeli güncellediği anlamına geliyor.

   

  Güncellenen E-Serisi All-Terrain 2019’da çıkacak. Standart E-Serisi station ile olduğu gibi All-Terrain de yeni farlar ve arka lambalarla, ayrıca yeni ön panjur ve yeniden stillendirilen ön tamponla gelecek. Bu değişikliklerin E-Serisi’ni yeni Sensual Purity (Duyusal Saflık) tasarım diliyle uyumlu hale getirmesi bekleniyor.

   

  Örneğin gündüz sürüş ışıklarının imzası ve ön panjur yeni CLS dört kapılı coupe modeli andırıyor. Ön tampon ise meraklı gözlerden itinayla gizlenmiş. Bu kısmın agresif bir tasarımla gelmesi bekleniyor.

   

  Serideki tüm modellerle paylaşılan bu güncellemelerin yanı sıra, All-Terrain plastik kaplama, koruyucu plakalar ve daha fazla biniş yüksekliği gibi özellikler de var.

   

  Teknik güncellemeleri öğrenmek için henüz erken ancak Mercedes’in otomobili en yeni ürünleriyle aynı seviyeye getirmesi bekleniyor. Yeni E-Serisi modelleri markanın en yeni güç aktarım mekanizmaları, güvenlik teknolojileri ve multimedya yazılımlarına sahip olacak.

   

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • 18.03.2019 21:45:27

  Yeni Peugeot Rifter: Gün senin günün

 • 18.03.2019 23:37:21

  Yepyeni 2021 Mercedes C-Serisi İlk Kez Görüntülendi