08.06.2018 12:30:36

 • Volkswagen yeni Touareg için Avrupa pazarlama kampanyasını başlattı

  Volkswagen yeni Touareg için Avrupa pazarlama kampanyasını başlattı

  1 Haziran’dan bu yana yeni model Almanya’da TV’de, basılı medyada ve sosyal medya kanallarında reklamlarla tanıtılıyor. Diğer Avrupa ülkelerinde de ay ortasından itibaren reklamlar yayınlanmaya başlanacak. Touareg markanın yeni amiral gemisi ve inovatif kullanımı, konfor ve güvenlik sistemleriyle lüks SUV segmentinde kendisine önemli bir yer açacak. Grabarz & Partner tarafından hazırlanan kampanya bu özellikleri tüketicilere çekici, mizahi ve eğlenceli bir biçimde yansıtacak.

   

  Yeni Touareg kampanyası tamamen dijital Innovision Cockpit ya da yeni LED matrix farlar gibi inovasyonlara odaklanıyor. Çığır açan fonksiyonlar reklamlarda bir baba ve kızının başına gelenlerle mizahi şekilde hikayelendirilerek anlatılıyor.

  TV reklamında genç kızın mezuniyet balosu için babası Touareg otomobilini ödünç veriyor. Otomobilin inovatif ve heyecan verici görünümü ve özellikleri genç kızın kendisinden çok daha fazla ilgi çekiyor, böylece baba kızını genç erkeklerin ilgisinden korumuş oluyor. İnternet üzerinde yayınlanan videolarda ise LED matrix farlar, ambiyans aydınlatması ve Gece Görüşü yardım sistemi yine baba ve kız arasındaki ilişkiyle hikayelendirilerek tanıtılıyor.

   

  Basılı medya reklamlarında ise Touareg’in SUV özellikleri ve her ortama uyum sağlayabilmesi ön plana çıkartılıyor.

   

  Yeni Touareg’in ön satış aşaması Nisan 2018’de başladı. Yaz aylarından itibaren otomobil Elegance, Atmosphere ve R-Line tasarım paketleri ve giriş seviyesi versiyonu ile teslim edilmeye başlanacak.

   

   

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • 13.02.2019 23:19:31

  2019 Mazda3’ün SkyActiv-X motoru detaylandı

 • 14.02.2019 19:45:16

  Türkiye'nin Otomobili Toyota Corolla'nın Fiyatı Açıklandı