12.03.2018 07:40:33

 • Range Rover SV Coupe’den resmi fotoğraflar

  Range Rover SV Coupe’den resmi fotoğraflar

  Yeni yayınlanan fotoğraflarda modelin geçen Ekim ayında çıkan güncellenen versiyonu hatırlatan ön ve arka kısmı ile kusursuz bir Range Rover kimliği taşıdığı görülüyor. Stil benzerlikleri burada sona eriyor ve SV Coupe arkaya doğru yatık bir ön cam ve oldukça eğimli, panoramik cam panelli bir tavan ile geliyor. Arka kapıları olmayan modelin biniş yüksekliğinin artırıldığı ve yeni yan hava girişlerine sahip olduğu görülüyor.

   

  Üst düzey stil kabinde deri döşemeler, lüks ahşap kaplamalar ve metal yüzeyler ile devam ediyor. Genel tasarım standart modeli yansıtıyor ancak coupe tam boy bir orta konsol ile ayrılan iki bağımsız arka koltuğa sahip. Arkadaki yolcuların baş mesafesinin az olduğu görülüyor ancak kendi havalandırmaları ve klima kontrolleri var.

   

  SV Coupe hakkında elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni model Jaguar Land Rover Özel Taşıt Operasyonları tarafından üretilecek ve üretim 999 adet ile sınırlı olacak. Model Cenevre’de sergileniyor, dolayısı ile fuar esnasında yeni detaylar gelebilir.

   

   

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • 18.03.2019 21:45:27

  Yeni Peugeot Rifter: Gün senin günün

 • 18.03.2019 23:37:21

  Yepyeni 2021 Mercedes C-Serisi İlk Kez Görüntülendi